Ta strona wykorzystuje pliki cookies . Więcej informacji
team
mail
Organizator
Klaudia
Kopeć
Dla naszej przyszłej Pani oficer sport to drugie imię. Studentka krakowskiego AWF-u oraz zapalona wojowniczka capoeira. Nawet kiedy masz zły dzień to właśnie ona rozbawi Cię do łez i udowodni, że nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny.
mail
Organizator
Kajetan
Woźnikowski
Pomysłodawca ŁAŁ, student Politechniki Śląskiej, a przy tym nieprzeciętny megaloman i grafoman. Jego zainteresowania to w głównej mierze dziennikarstwo, filozofia i fantastyka.
mail
Organizator
Patrycja
Leś
Przyszła studentka czerpiąca energię ze zrealizowanych marzeń, podróży i (zbyt) dużej ilości podjętych przedsięwzięć. Wśród wielu przedziwnych zainteresowań wyróżnia miłość do kotów i dobrej literatury.
mail
Organizator
Jacek
Pietrasina
Tego Pana każdy dobrze zna, bo w ekipie ŁAŁ jest z nami od samego początku. Kiedy świat się wali i nic nie da się z tym zrobić - nagle pojawia się Jacek i wszystko ratuje. Jako student Politechniki Śląskiej pomagał już przy organizacji niejednej imprezy. Do tego to wielki pasjonat twórczości Tolkiena oraz wieloletni harcerz.
mail
Organizator
Jessica
Koczwara
Pomysłodawczyni ŁAŁ, chwilowo studentka zarządzania na UJ, absolutna życioholiczka, o której można by wiele opowiadać. Wszyscy, którzy znają ją nieco lepiej zgodnie przyznają, że to przede wszystkim niemożliwie ciekawa świata oraz każdego, kto na nim żyje miłośniczka wolności i piękna.
mail
Organizator
Olga
Then
Zastanawialiście się kiedyś kto tworzy wszystkie grafiki ŁAŁ? To właśnie ona jest tą, dzięki której nasz świat nabiera kolorów. Oprócz designu, w jej serduszku specjalne miejsce zajmuje także rysowanie i psychologia.
mail
Organizator
Kamil
Krzempek
Złota rączka od informatycznych zawirowań i rozgryzania ściśle tajnych systemów. Miłośnik nowych technologii, do tego wielki poszukiwacz rozwiązań mniejszych lub większych problemów tego świata. W wolnych chwilach biega - najchętniej słuchając przy tym dobrego metalu.
mail
Lider
Katarzyna
Jonkisz
Świeżo upieczona studentka filologii słowiańskiej, a dodatkowo pasjonatka wszystkiego co związane z Czechami lub historią Bielska i Białej. Swój wolny czas najchętniej wykorzystuje na zgłębianie tajników języka rosyjskiego lub szycie.
mail
Lider
Patrysja
Muradyan
Miłośniczka sztuki, szczególnie tej z Bliskiego Wschodu. Co ciekawe pochodzi z Armenii, a w Polsce uczy języka angielskiego. W wolnej chwili lubi czasem wygodnie zasiąść przed ekranem z wyświetlonym filmem Wesa Andersona lub ekranową wersją Anny Kareniny.
mail
Lider
Julka
Dwornik
Uczennica bielskiego Kopernika na profilu biol-chemicznym. W głębi serca jednak to ukryta humanistka marząca o karierze na wielkiej scenie. Zakochana w polskiej muzyce wczesnego XX wieku, poezji śpiewanej oraz wszelkich melodiach „z duszą”. Sporadycznie zajmuje się reżyserią amatorskich filmów krótkometrażowych, a także pisze opowiadania i wiersze. Trzeba też wspomnieć o jej zamiłowaniu do tańca współczesnego.
mail
Lider
Ewa
Dymek
Od września pilna maturzystka w V LO w Bielsku-Białej. Ciężko jest jej usiedzieć na jednym miejscu, dlatego wolny czas stara się spędzać jak najaktywniej. Najczęściej można ją spotkać pędzącą gdzieś na rowerze lub w biegu, by uniknąć kolejnego spóźnienia.
mail
Lider
Paulina
Hoffman
Realistka licząca swoje zadowolenie z życia w liczbie projektów, w które się angażuje (liczba ta rośnie niepokojąco szybko). Jej szczególne zainteresowania to kultura i historia Rosji, jednak nade wszystko uwielbia kiedy wszelkie statystyki się zgadzają.
mail
Lider
Wiktoria
Lada
Nasza młodziutka kobieta sukcesu, uczennica I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej. Pasjonatka fotografii oraz... piłki nożnej! Od czasu do czasu jednak zdarza jej się rzucić wszystko i pójść przed siebie dalekim górskim szlakiem.
mail
Lider
Anita
Grodzicka
Wodząc palcem po mapie jej na pewno zatrzymałaby się na Korei Południowej, bowiem to dla niej kierunek marzeń. Oprócz zainteresowań wschodem jej konik to rysowanie, chociaż swój wolny czas stara się dzielić w taki sposób, by znaleźć w nim chwilę na poznanie kogoś inspirującego.
mail
Lider
Alicja
Dobija
Pasjonatka sztuki oraz literatury poszerzająca horyzonty w IV LO w Bielsku-Białej. Jej szczególne zainteresowania to projekty społeczne, a jako rodowita bielszczanka aktywnie działa również w redakcjiBB.
mail
Lider
Maja
Jakubiec
Mieszkanka Godziszki od dwóch lat uczęszczająca do bielskiej V-tki. Jej zainteresowania to najprawdziwsza mieszanka wybuchowa! Interesuje ją historia mody, odkrywanie nowych miejsc oraz skoki narciarskie - choć to ostatnie jest raczej naturalne, z racji jej miejsca zamieszkania u samego podnóża Skrzycznego.